WhatsApp

KUTU HARF

KUTU HARF NEDİR?


Tabela, firma için en önemli parçalardan birisidir. Müşteriler firmaya girmeden önce, firmanın dış görüntüsünü inceler ve güzel görünüyorsa içeri girerler. Firmanızı diğer mağazalardan farklı kılacak olan mağazanızın dış görünüşüdür. Günümüzde insanlar görsel olarak daha güzel olan ve göz zevklerine uyan firmalara girmeyi tercih etmektedirler. Günümüzde firmalar tarafından tercih edilen kutu harf tabelalar, diğer tabelalara göre oldukça şık ve kalitelidir. Müşterilerin ilk girmeyi tercih edeceği mağazalar genellikle kutu harf tipi tabelaya sahiptirler.
Kutu harf tabela ışıklı ve ışıksız tabela seçimleriyle size sunulmaktadır. Işıklı tercihinizde LED’ler harflerin arka tarafına yerleştirilir ve oldukça estetik bir görüntü ortaya çıkması ile birlikte ışıklar tabelanın harflerindeki görünüm bozmaz aksine daha kaliteli gösterir.
Kutu harf çeşitlerinde ise;
-Paslanmaz kutu harf, Alüminyum yanaklı kutu harf, Pleksi kutu harf, Kütük pleksili kutu harf, Şişme pleksili kutu harf, Alüminyum kutu harf, Ampullü retro kutu harf, Strafor kutu harf, Neonlu kutu harf ve birçok çeşidi bulunmaktadır.

KUTU HARF
Bilgi Talep Formu